Hakkımda

İstanbul’da doğdum. Hacettepe Fizik Müh. lisans ve Nanoteknoloji yüksek lisans mezunuyum. Bilkent Üniversitesi’nde yarıiletken fiziği ve nanoteknoloji üzerine çalışıyorum.

Artık yayınlanmayan Açık Bilim dergisindeki yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz. Sosyal bilimler ağırlıklı diğer yazılarımı Oveka.net sitesinde yayınlamaya devam ediyorum. Instagram’da @ovekakitap isimli sayfada beğendiğim, yararlandığım ve nitelikli bulduğum kitap ve belgeselleri paylaşıyorum. Bilimsel içerikli tüm yazılarıma üst menüdeki “Bilimsel Yazılar” başlığından erişebilirsiniz.

Başta bisiklet ve koşu olmak üzere sosyal hayatımda önemli yer tutan spor aktivitelerime Strava profilimden veya ağırlıklı olarak sportif etkinliklerle doldurduğum kişisel Instagram hesabımdan @lozkarayell ulaşabilirsiniz.

Bu blogda spor odaklı yazılar yazıyor, katıldığım yarışların değerlendirmesini yapıyor, okuduğum ve öğrendiğim kadarıyla sportif gelişimi odağına alan teknik içerikli yazılar yazıyorum. Amacım kendi gelişim çizgimi kayıt altına almak ve sportif gelişime dair okuma yapmak isteyenlere bir alternatif sunabilmek. Faydalı olursa ne mutlu.

Bana e-mail adresim üzerinden her zaman görüş, öneri ve sorularınızı iletebilirsiniz.

levent@ozkarayel.com

02
2010’da üyesi olduğum ASSA (Ankara Sokak Sanatları Atölyesi) topluluğunun bir pantomim gösterisinden..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s